KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744012
nr 1474 4012
Grafiskt blad
Bengt Bengtsson. "Comic girl". Signerad, numrerad 50/50. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 43x31 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:26:24
11/6 09:03:51